Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Sürekli ortaya çıkan yeni su arıtma teknolojileriyle, ihtiyaçlarınız için ideal çözümü belirlemek zor olabilir. İyi tasarlanmış endüstriyel su arıtma sistemleri, üretim hedeflerinize ulaşmanıza ve bu sırada verimlilik elde etmenize yardımcı olabilir.

Tesisiniz ham su kaynağından çekiliyorsa, operasyonel verimliliği artırmak ve ürünlerinizde tutarlı kalite sağlamak için muhtemelen suyu arıtmanız gerekecektir. İhtiyaçlarınıza uygun ideal bir ham su arıtma sistemi seçmek, birkaç faktörü içerebilir, ancak bazı önemli hususlar şunlardır;

  • Su kalitesi: Kaynak suyunuzun kalitesini ve proseslerinizi, ürünlerinizi ve ekipmanlarınızı en iyi şekilde desteklemek için gereken kalite seviyesini göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Ham su arıtma sistemleri, çeşitli uygulamalar için kaynak suyu arıtabilir, ancak tesisiniz için en iyi arıtma sistemini seçmek, giriş suyu özellikleri, ihtiyaç duyulan su hacmi ve hedef su kalitesi gibi birkaç faktörü dengeleme meselesidir.
  • Test ve arıtılabilirlik çalışması sonuçları: Su arıtılabilirlik testi, uygun bir ham su arıtma sisteminin belirlenmesinde kritik ilk adımdır. Elde edilen laboratuvar raporu, ham suyunuzun prosesiniz için arıtılıp arıtılamayacağını belirlemenize yardımcı olacak ve ayrıca nasıl arıtılması gerektiğini size söyleyecektir.
  • Yapı ömrü : Genel olarak, tesisinizde bir sistemi ne kadar uzun süre kullanmayı planlıyorsanız, yapı malzemeleri o kadar sağlam olmalıdır.

Prometsu Arıtma Sistemleri

Üçevler Mah. Ritim Sk. No:11 Metro Plaza K:4 D:9 16120

Nilüfer/BURSA